Moduly stavebnice webu

Znáte stavebnice, ze kterých si můžete samo poskládat něco dle své fantazie? Kupodivu, stejně dobře máte možnost si sami poskládat svůj vlastní prodejní web. Možná si stále myslíte, že pro tvorbu webu je nutné být počítačový odborník. Není to tak. Dnes už existují systémy, které tvorbu webu maximálně zjednodušují. Doslova máte možnost poskládat si vzhled svého webu. Navíc, doplnit je stejně snadno i prodejním systémem.

Stavebnice webu, kterou vám zde nabízím, se skládá ze čtyř modulů, které navzájem spolupracují. Každý z modulů plní v prodejním procesu významnou úlohu. Celkově přitom dokáží provést zákazníka od počátečního zájmu, až ke konečnému prodeji. Seznamte se v následujícím popise s každým modulem. Zamýšlejte se přitom nad tím, jak byste mohli konkrétní modul využít vy sami pro své podnikání.

Moduly stavebnice webu

(pro podrobné informace klikněte na obrázek modulu)

MioWeb

(web bez programování)

FAPI

(objednávkový a fakturační systém)

SmartEmailing

(chytrý email bez spamu)

SmartSelling

(centrum prodejního systému)

Poskládejte si sami prodejní web!

Dnes už nestačí, prostě jen „být na webu“, kdy poskytnete informace o tom, co děláte. Dnes je nutné, aby byl web schopen návštěvníka svým obsahem zaujmout natolik, aby ho donutil k nějaké akci. Nemusí to být hned objednávka, stačí jen zanechání kontaktu na sebe, kdy budete mít díky tomu možnost ho dále oslovit, připomenout se mu a nabídnout mu tak i v budoucnu své služby. Málokdo totiž nakoupí hned. Musíte mít proto web postavený tak, aby se náhodný návštěvník webu na něj v budoucnu vrátil, až bude rozhodnutý koupit.