Průvodce stavebnicí prodejního webu (XXX)

Mnoho lidí si myslí, že pro vytvoření webu je nutná znalost programování. To je pravda jen v případě, že požadujete některé nestandardní vlastnosti a funkce webu. Mnoho dnešních webů je možné za použití vhodných nástrojů si poskládat doslova jako stavebnici. Stačí tak jen dát k sobě požadované části webu, nastavit jejich vlastnosti a zadat, co se bude při určitých událostech dělat. Snadno si tak můžete sami vytvořit vzhledově a funkčně perfektní prodejní stránky. Jak na to vám prozradí průvodce stavebnicí prodejního webu. Nebudete muset čekat na externího specialistu, který na vás nebude mít čas, kterému navíc budete muset vysvětlovat, jak si představujete vzhled svého webu. Sami si ho poskládáte jako stavebnici.

Původce stavebnicí prodejního webu (Poskládejte si sami vzhled webu bez programování)

Co průvodce stavebnicí prodejního webu obsahuje?

Určitě víte, že z Lega se dá sestavit téměř cokoliv. Možná ale netušíte, že i web je možné si poskládat v mnoha rozdílných variantách a vzhledu jako stavebnici. Musíte k tomu jen použít vhodné kostičky a správně je propojit. Možnosti takové stavebnice popisuji ve svém průvodci.

Hlavní je si uvědomit, že web se skládá z různých modulů s definovanou činností. Pro každý modul je přitom možné vybrat si vhodný nástroj z několika různých možností. Pokud správně zvolíte nástroje, které spolu dokáží komunikovat, máte možnost poskládat si dobrý web. Samozřejmě, pro mnohé bude hlavní hledisko cena použitého nástroje. Naštěstí už neplatí, že velká cena znamená současně to nejlepší.

Velký důraz je v průvodci dán také na vzhled webu. Ten je možné si doslova skládat bez programování na obrazovce počítače s použitím vhodných vizuálních nástrojů. Znovu je možné vybrat si z několika možností. Lisí se zejména svou cenou. Nutné je však také sledovat další hlediska. To vše se v mém průvodci dozvíte. Pokud chcete průvodce získat, zadejte svůj e-mail, na který vám ho mám poslat:

 

Část 1 – Moduly stavebnice prodejního webu

 • Modul Informace a Blog (základ webu)
 • Modul Magnet (návnada na zákazníka)
 • Modul Komunikace (chytrý email bez spamu)
 • Modul Prodej (objednávkový systém)
 • Cesta zákazníka na webu (Funnel) k prodeji

Část 2 – Stránky stavebnice prodejního webu

 • Úvodní stránka webu
 • Kontaktní stránka
 • Stránka s texty (blog)
 • Stránka Kdo jsem
 • Stránka produktu
 • Prodení stránka
 • Právní informace

Část 3 – Šablony vzhledu webu

 • Šablona pro běžný web
 • Šablona pro vizuální nástroje
 • Šablona MioWeb

Část 3 – Vizuální nástroje

 • Editor Gutenberg
 • Plugin SiteOrign
 • Elementor Page Builder

Jak je možné průvodce stavebnicí prodejního webu získat?

Těší mě, že máte o mého průvodce zájem. I když jsem strávil jeho tvorbou spoustu hodin, dávám jej vážným zájemcům zdarma. Abych však měl přehled o tom, koho mé průvodce zajímají, je možné si je stáhnout jen po zadání vašeho e-mailu v následujícím formuláři.

Chápu, že někdo nechce svůj e-mail zadat. Snad proto, že se bojí následného masívního spamu. Je pravda, že těmto zájemcům o mého průvodce následně občas pošlu další e-mail s tím, co nového mám pro ně k dispozici, co by mohlo průvodce vhodně doplnit. Předpokládám, že by to nemělo nikomu vadit. Budou to vždy jen informace, které se týkají podnikání na internetu. Informace, které vám ukáží další možnosti online podnikání. V každém e-mailu je přitom možné se okamžitě odhlásit z odesílání dalších e-mailů. Rozhodně se za vás na to nebudu zlobit, pokud se odhlásíte. Nerad bych vás otravoval něčím, co vás nezajímá.

Jaký je další krok?

Zaujalo vás téma průvodce? Pokud ano, zadejte do formuláře e-mail, na který vám ho mám poslat. Pokud ne, podívejte se na další průvodce, mám jich ke stažení více. Každý probírá jinou tématiku, každý vám dá jiné znalosti o podnikání na internetu.

Prostudujte si mé průvodce o podnikání na internetu

Jaký je váš názor, co si o tom myslíte?

Stáhli jste si některého mého průvodce? Našli jste v něm pro vás nové a užitečné informace? Průvodce jsem psal s cílem seznámit zájemce s danou problematikou. Upozornit je na důležité skutečnosti a varovat je před zbytečnostmi. Protože má každý z vás jiné znalosti a požadavky, nebylo to snadné. Uvítám, pokud mi v komentáři dole pod textem napíšete, co vás v průvodci nejvíce zaujalo. Budu také rád za názor, na co jsem zapomněl, nebo co nebylo dostatečně vysvětleno. Vaše názory pomohou zkvalitnit další informace o podnikání na internetu, které pro vás připravuji.

Opt In Image
POKUD CHCETE VĚDĚT VÍCE, ... 🙂

Pokud Vás zajímajímá, jak je možné poskládat si bez programování prodejní web, stáhněte si Průvodce stavebnicí prodeního webu (PDF dokument, 48 stran). Obsahuje informace o tom, co vše by měl prodejní web obsahovat a jaké nástroje k tomu budete potřebovat. Podrobné informace ZDE! Zadejte svůj e-mail a klikněte na tlačítko ANO, to mě zajímá. Průvodce Vám bude po ověření e-mailu doručen zdarma. Současně budete zařazeni do skupiny čtenářů mých webů, které zajímá podnikání na internetu. Mohou Vám proto být občas zaslány tipy, jak se dá zřídit a provozovat automatizovaný prodejní web (lze se kdykoliv odhlásit).

Napsat komentář