Videokurz: Jak si poskládat web jako stavebnici

Naučte se používat aplikace pro tvorbu prodejního webu

Pokud si aplikace prodejního systému SmartSelling koupíte, můžete se občas dostat do situace, kdy si nebudete vědět rady, co a jak dál. Co kde nastavit, jak aplikace navzájem propojit. Existuje sice online textová nápověda, jsou k dispozici i některá videa na Youtube, přesto to může být málo. Sám jsem se občas i já jako programátor dostal do situací, kdy jsem byl bezradný, nevěděl jsem co a jak dál nastavit. K aplikacím existuje podpora, kde se vám budou snažit vyjít maximálně vstříc. Přesto si myslím, že není nad to pochopit možnosti aplikací přímo ve své praxi. Připravuji úvodní videokurz dostupný zdarma pro každého, ve kterém budou uvedeny základy používání systému SmartSelling:

 • Video 1: Jak si snadno poskládat web, aplikace MioWeb

 • Video 2: Jak přesvědčit zákazníka, aplikace SmartEmailing

 • Video 3: Jak prodávat na webu, aplikace FAPI, Eshop

 • Video 4: Zvládnete to sami? Pomůžu vám s tím!

Jestliže požadujete používat uvedené aplikace naplno, bude nutné naučit se využívat plno dalších možností. Je jich opravdu hodně. Mě samotnému trvalo doslova několik roků naučit se je využívat. Překlopit se z běžného dosavadního myšlení programování webů na jeho nové moderní možnosti. Své poznatky jsem  vložil do kurzu, který by vás měl naučit využívat aplikace prodejního systému SmartSelling.

V kurzu se dozvíte krok za krokem, jak používat aplikace MioWeb, SmartEmailing, Fapi. Jak vše nastavit a propojit, aby vznikl dokonalý prodejní web, který vám bude automatizovaně přivádět nové zákazníky.

Kurz je členěn do 3 úrovní podle obsahu, každá z nich dále obsahuje 5 samostatných modulů, které probírají uceleně uvedenou problematiku bez nutnosti vašich předchozích zkušeností s nimi. Vhodné a použitelné pro začátečníky.

Výhodou je alespoň částečná znalost, jak funguje web, co vše na webu souvisí.

Videokurz je v současné době ve fázi vývoje. Není však známo, kdy bude dokončen. Uvedené ceny jsou proto pouze předběžné.

Verze ZÁKLAD - Blog + Magnet

Vhodné pro začátečníky a pro počáteční seznámení se s možnostmi stavebnice prodejního webu. Obsahuje zejména popis použití aplikací MioWeb, SmartEmailing a Fapi stylem krok za krokem pro vytvoření základu prodejního webu.

 • Modul 01: Web, který prodává automaticky

 • Modul 02: MioWeb, blog a prodejní stránky

 • Modul 03: SmartEmailing, sběr a seznamy kontaktů

 • Modul 04: FAPI, prodejní formuláře

 • BONUS-01: Tvorba webu s Blogem a magnetem, krok za krokem

Verze STANDARD - Prodejní web

Rozšířené možnosti videokurzu. Obsahuje vše, co verze ZÁKLAD. Zabývá se však navíc detailně možnostmi základního použití aplikací MioWeb, SmartEmailing a Fapi. Dozvíte se důležité informace o možnostech propojení a komunikaci těchto aplikací. Varianta kurzu nutná pro každého, kdo chce vytvářet obsáhlejší a prodejní weby.

 • Modul 05: MioWeb, elementy editoru stránek

 • Modul 06: SmartEmailing, automatizace odesílání mailů (kampaně)

 • Modul 07: FAPI, fakturační systém

 • Modul 08: SmartSelling, spolupráce aplikací

 • BONUS-02: Vytvoření prodejního webu (ebook), krok za krokem

Verze PROFI - kampaň, členská sekce, Eshop

Nadstavbové možnosti videokurzu. Obsahuje vše, co verze ZÁKLAD a STANDARD. Dozvíte se možnosti vhodné pro PROFI využití aplikací MioWeb, SmartEmailing a Fapi. Vhodné pro ty, kdo chtějí využít uvedené aplikace na maximum.

 • Modul 09: MioWeb, prodejní kampaň

 • Modul 10: MioWeb, členská sekce Online kurzu

 • Modul 11: MioWeb, Eshop

 • Modul 12: Praktické rady a zkušenosti

 • BONUS-03: Vytvoření prodejní kampaně a členské sekce, krok za krokem

Ceník, objednávka

Pro každou variantu kurzu je uveden jeho základní obsah. Vyberte si podle toho, na jaké úrovni chcete aplikace prodejního systému SmartSelling používat. Někomu bude stačit základní varianta. Kdo však bude chtít používat maximum dostupných možností, nejspíše zvolí PROFI variantu. Uvedené ceny jsou předběžné, sleva bude platná pouze na začátku prodeje.

V současné době není možné kurz objednat. Pokud vás kurz zaujal, registrujte se ke stažení manuálu Stavebnice webu, až bude kurz připraven k objednánní, ozvu se vám.

Základ
2400 Kč
1600 Kč
* Web, který prodává automaticky
* Mioweb, blog a prodejní stránky
* SmartEmailing, sběr a seznamy kontaktů
* FAPI, prodejní formuláře
* BONUS: Tvorba webu s blogem a magnetem
Standard
3600 Kč
2400 Kč
Vše jako Základ, navíc další možnosti:
* MioWeb, elementy editoru stránek
* SmartEmailing, automatizace odesílání mailů (kampaně)
* FAPI, fakturační systém
* Spolupráce aplikací
BONUS: Vytvoření prodejního webu (Ebook)
Profi
4800 Kč
3200 Kč
Vše jako Standard navíc další možnosti:
* Prodejní kampaň
* Členská sekce Online kurzu
* Mioweb Eshop
* Praktické rady a zkušenosti
BPBUS: Vytvoření prodejní kampaně a členské sekce