Jak si poskládat sám prodejní web jako stavebnici?

Jak si poskládat sám prodejní web jako stavebnici?

Mít možnost tvořit si web snadno tak, aby to zvládnul kdokoliv. Ještě nedávno jsem si myslel, že je to nemožné. Prostě si jen tak poskládat, co vše má web obsahovat. Bez nutnosti znalosti programování. Tvořit tak i obsáhlé weby, které obsahují nejen možnost kontaktovat zákazníky, ale i celý prodejní proces od objednávky přes vystavení faktury, až po dodání produktu, pokud je v elektronické podobě. Líbilo by se vám tvořit takto vlastní web?

Číst dálJak si poskládat sám prodejní web jako stavebnici?

Jak funguje web, který prodává automatizovaně?

Jak funguje web, který prodává automatizovaně?

Web má jedinečnou možnost, že dokáže psychologii prodeje automatizovat. Zákazník přitom projde postupně od prvotních informací a zaujetí přes přesvědčení až k akci, kdy si koupí váš produkt. Přitom máte možnost na něj v každé této fázi samostatně působit. Ovlivnit jej k tomu, aby nakoupil zrovna u vás.

Číst dálJak funguje web, který prodává automatizovaně?

Jak funguje prodejní web založený na psychologii prodeje?

Jak funguje prodejní web založený na psychologii prodeje?

Pro správné působení webu, který má prodávat, je důležitá psychologie prodeje. Ta má za cíl postupně v několika krocích ovlivnit myšlení zákazníka. Neměla by to být nátlaková hurá akce, kdy ho seznámíme s tím, co nabízíme, následně hned chceme, aby se rozhodnul a něco si u vás koupil.

Číst dálJak funguje prodejní web založený na psychologii prodeje?

Jaké jsou funkce prodejního webu?

Jaké jsou funkce prodejního webu?

Jaká je funkce běžného webu většiny podnikatelů? Obávám se, že by se to dalo charakterizovat zjednodušeně jako hlásná trouba, která zakřičí jak je jejich majitel skvělý a jedinečný. Navíc někdy doplněno odkazem na často již zastaralý ceník. Na takovém webu bývá často těžké najít plné kontaktní údaje. Já osobně, když na takový web narazím, nemám důvěru v to, že mi bude jejich majitel dodat kvalitní služby. Web je totiž často jako výkladní skříň. Musí zaujmout natolik, abych měl zájem vstoupit dále, abych měl zájem se takovým webem vůbec zabývat.

Číst dálJaké jsou funkce prodejního webu?

Web na zakázku, nebo si ho udělat sám?

Web na zakázku, nebo si ho udělat sám?

Jsou dvě cesty k vlastnímu webu. Každá z nich má své výhody, i nedostatky. Dáte web udělat na zakázku, nebo si ho vytvoříte sami. Obě varianty mají svá PRO a PROTI. Na jedné straně profesionální tvůrce, který ale ne vždy rozumí podnikání a marketingu. Na straně druhé amatér, který ale rozumí svému podnikání a má zájem se to vše naučit. Pokud se rozhodnete špatně, může vás to stát dost peněz.

Číst dálWeb na zakázku, nebo si ho udělat sám?

Máte web, který vydělává peníze?

Máte web, který vydělává peníze?

Dvě jednoduché otázky, určené pro podnikatele. Pokud máte web, vydělává vám peníze? Pokud web nemáte, tak proč ho nemáte? Těžko se na ně ale odpovídá. A pokud máte web, který ty peníze vydělá, vydělá jich opravdu dost? Nemohl by vydělávat ještě více? A pokud žádný web nemáte, jaké máte výmluvy, že jste si ho ještě nezřídili?

Číst dálMáte web, který vydělává peníze?