Jak si poskládat sám prodejní web jako stavebnici?

Jak si poskládat sám prodejní web jako stavebnici?

Mít možnost tvořit si web snadno tak, aby to zvládnul kdokoliv. Ještě nedávno jsem si myslel, že je to nemožné. Prostě si jen tak poskládat, co vše má web obsahovat. Bez nutnosti znalosti programování. Tvořit tak i obsáhlé weby, které obsahují nejen možnost kontaktovat zákazníky, ale i celý prodejní proces od objednávky přes vystavení faktury, až po dodání produktu, pokud je v elektronické podobě. Líbilo by se vám tvořit takto vlastní web?

MioWeb, SmartEmailing, FAPI, SmartSelling, Stavebnice webu, prodejní web

Jsem programátor a autor ekonomického systému pro zpracování agendy podnikatelů. Hledal jsem proto řešení, které by dokázalo na webu vše zautomatizovat. Navíc, aby to bylo české řešení, které se vyvíjí dle vývoje našich zákonů.

Hledal jsem dlouho, i když jsem měl to řešení stále před sebou. Já ho totiž dokonce ve své praxi už používal, myslel jsem si ale, že najdu ještě něco lepšího, nejlépe zdarma. Pak jsem ale přišel na to, že nic lepšího vyhovující zadaným možnostem prostě v současné době neexistuje.

Hledal jsem, … našel jsem, … SmartSelling

Díky aplikacím SmartSelling dostanete možnost poskládat si svůj web doslova jako stavebnici. Jedná se o sadu aplikací obsahující vše nutné pro možnost prodeje na webu. Dostanete možnost, nastavit si vše v prodejním procesu dle vašich podmínek. Od vzhledu webu, přes komunikaci se zákazníky až po konečný prodej.

Uznávám, SmartSelling je placená aplikace. Můžete zvažovat, zda se vám cenově vyplatí. Výhodou je, že se dá ale sestavit tarif na míru, který vám bude vyhovovat nejen svými možnostmi, ale i cenou. Dále vám ukážu, jak je možné získat na ověření funkčnosti tarif zdarma. Až když budete přesvědčeni, že systém splňuje vaše požadavky, můžete si jej zakoupit.

MioWeb, SmartEmailing, FAPI, SmartSelling, Stavebnice webu, prodejní web

Prodejní systém SmartSelling se skládá z několika samostatných aplikací, které spolu navzájem spolupracují. Navazují na sebe přitom podle zde uvedené funkčnosti webu od počátečních informací až ke konečnému prodeji.

Aplikace MioWeb vám poslouží po vytvoření vizuální stránky webu. Vytvoříte v ní vše, co je na webu viditelné a komunikuje se zákazníky. Stará se, aby dostali prvotní informace. Aby byli zákazníci zaujetí tím, co děláte a nabízíte.

Aplikace SmartEmailing je dalo by se říct dost na pozadí. Komunikuje totiž se zákazníky pomocí mailů, kdy jim zasílá postupně další informace, které je mají přesvědčit, že jim nabízíte jediné správné řešení jejích problémů.

Aplikace FAPI má za úkol finální prodej. Zákazník dostane možnost zadat svou objednávku, ve které uvede typ platby, jak vystavenou fakturu uhradí. Po jejím uhrazení (pokud se jedná o elektronický produkt) také zajistí jeho dodání.

Každou z aplikací MioWeb, SmartEmailing a FAPI je možno zakoupit a provozovat samostatně. Jejich pravá síla však vynikne až při společném použití, kdy spolu aplikace komunikují a předávají si navzájem potřebné údaje. Jejich nadstavbou je právě aplikace SmartSelling, která se stará o společné prostředí, ze kterého je možné ostatní aplikace spouštět. SmartSelling má také na starost webovou analytiku.

Další podrobnosti o možnostech tvorby prodejního webu s využitím aplikací MioWeb, SmartEmailing, FAPI a SmartSelling naleznete v úvodním manuálu stavebnice webu. Je možné si ho stáhnout zdarma ZDE po zadání mailu. Dozvíte se v něm podrobně o psychologii prodeje, ale také, jak zautomatizovat prodej na webu.

Napsat komentář